Biz Kimiz?

ACL Plastik Ambalaj olarak özellikle plastik enjeksiyon ürünlerde ve termoform ambalajlarda Türkiye’nin önde gelen plastik ambalaj firmalarındanız. IML Baskılı Kova, Baskısız Plastik Ambalajlar, Peynir ambalajı gibi birçok ürün grubunda faaliyet gösteren firmamız 6 renk baskı seçenekleriyle hem ofset baskılı, hem IML etiket baskılı ürünlerle müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Hangi Sektörlerde ACL Plastik Ambalaj Ürünlerini Kullanabilirsiniz?

Plastik Enjeksiyon Ürünlerimiz (özelikle IML Baskılı), dikdörtgen plastik kaplar, kare plastik kaplar ve kare plastik kutular, yuvarlak plastik kovalar ve oval plastik kovalar gruptaki zengin ürün çeşitlerimizle gıda başta olmak üzere, boya ve kimya sektöründe de raflarda yerini almaktadır. 250 ml’den başlayan bu ürünler 20 Litre’ya kadar çeşitli ebatlarda mevcuttur. 6 renk ofset baskı ve istenilen dizaynları plastik kova ve plastik kapların üzerine kalıp içi etiketleme (IML Baskı) yöntemiyle kaliteli baskı seçenekleri ile sunmaktayız.

Yeni ve sürekli yenilenen gıdaya uygun plastik peynir kapları, plastik reçel kutuları, plastik labne kapları, plastik margarin ambalajları, plastik helva ambalajları ürünlerimizle, başta peynir, margarin ve çikolata olmak üzere gıda sektörüne hizmet vermekteyiz. 250 ml’den başlayan bu ürün grubunda da çeşitli hacimlerde hizmet vermekteyiz. Bu kategoride de IML Ambalaj Firmalarından olarak farklı ve görsel tasarımlarla kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Termoform ambalajlarımızla de başta plastik ayran bardağı ve plastik yoğurt kabı olmak üzere yine gıda sektörüne hizmet etmekteyiz.

Yurt içinde ve Yurt dışında gerçekleştirdiğimiz plastik ambalaj satışlarımızla, müşteri memnuniyetini sağlamak adına kaliteden ve hizmetten ödün vermemek birinci önceliğimizdir.

Ürün ve hizmet kalitemizle günden güne gelişmekte, Türkiye’nin 5 bölgesine ve Dünya’nın 19 ülkesine ihracat gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca, yeni plastik ambalaj projeleriniz için de kısa sürede hızlı ve verimli çözümler sağlamaktayız.